Pizzeria Józefa Strusia

Pizzeria Józefa Strusia Zapraszamy do naszego lokalu na Józefa Strusia na najlepszą pizzę w Krakowie. Różnorodne przyprawy i świeże składniki to esencja słońca Italii. Prowadzimy klimatyczny i kameralny lokal w którym możesz na miejscu zasmakować naszej pysznej pizzy.

Pizzeria Józefa Strusia

Dbając o naszych klientów udostępniamy możliwość zamówienia pizzy przez naszą stronę internetową oraz telefonicznie aby każdy mógł delektować się smakiem naszej pizzy w zaciszu domowym. Najlepsza jakoś składników oraz chrupiące ciasto, pyszny ser, świeże warzywa to elementy które na doceni każdy miłośnik włoskiej pizzy.

Nasze pizze serwowane w lokalu są wyśmienite i przyrządzone w krótkim czasie. W naszym menu znajdziesz klasyczną Margaritę ale także popularną Capriciosę. To tylko część oferty naszej pizzerii. Dodatkowo posiadamy w ofercie ponad 30 rodzajów pizzy które serwujemy w lokalu lub na wynos z bezpośrednią dostawą do klienta.

Amatorzy dobrego jedzenia którzy szukają restauracji która jest znana z bezpretensjonalnych oraz smacznych dań poczują się tutaj jak w rodzinnym gronie. Przyjdź na Józefa Strusia do pizzerii gusto a zamaskujesz najlepszej pizzy w Krakowie. Proponujemy zamówienie pizzy w dostawie bezpośrednio do państwa domów lub osobiście w naszym lokalu na Józefa Strusia. Nie wahaj się ani chwili dłużej ponieważ tak pysznej pizzy jeszcze nie jedliście! Smacznego!

Zobacz menu